Dekoracje okienne pełnią kilka ważnych funkcji. Nie tylko zasłaniają przed ciekawskimi, ale także regulują dopływ naturalnego światła, które wpływa do danego pomieszczenia. Przede wszystkim jednak wprowadzają do wnętrza przytulny klimat. Tkaniny, które wykorzystywane są do szycia firan są tak różnorodne, że można z łatwością wybrać te, które idealnie będą pasować do wnętrz w stylu rustykalnym, prowansalskim czy skandynawskim.

Wyjątkowo atrakcyjną dekoracją okienną są rolety rzymskie. Zarówno zasłony, jak i rolety mogą być wykonane zarówno z grubszych, jak i lekkich, zwiewnych tkanin. Te drugie sprawdzają się wtedy, gdy mieszkańcom nie zależy na zasłanianiu okna. Warto pamiętać, że aranżacja okien powinna być dopasowana zarówno do stylu, jak i do wielkości oraz charakteru pomieszczenia. Dekoracje okienne są tak różne, że można dobrać takie, które idealnie będą pasować do salonu, kuchni, sypialni czy pokoju dziecięcego. Zasłony, rolety rzymskie i firany można uszyć na zamówienie. Wtedy na pewno spełnią wszystkie oczekiwania.

Oferta Atelierdeco

Szukacie wyjątkowych dekoracji okiennych? Sprawdźcie naszą ofertę – www.atelierdeco.com.pl. Posiadamy bogaty wybór zasłon, firma oraz rolet. Oferujemy tkaniny znanych i cenionych marek.